Friday 13.December 2019

Poslední aktualizace 2.03.2017 11:13

Agentura pro rozvoj Broumovska

pomáháme naplňovat Vizi Broumovska 2029

Jste zde: Úvod

Vize a regionální rozvoj

3

APRB chce být jedním z hybatelů regionálního rozvoje. K naplnění této role trvale podporuje veřejnou diskuzi a sama se skrze své spolupracovníky zapojuje do koncepčních diskuzí o budoucnosti regionu.

Kultura

10

Jsme rádi, že město Broumov má ambici stát se kulturním centrem v širším kontextu a být tak „tahounem“ kulturního života regionu. V APRB jsme rádi, že se na realizaci tohoto cíle můžeme podílet přímou účastí a využitím synergických efektů.

Cestovní ruch

7

Rozvoj cestovního ruchu je jednou z významných rozvojových oblastí, kde region disponuje velkým potenciálem. APRB nabízí v této oblasti své profesionální služby, nabízí své zázemí a vytváří prostor pro systematickou práci.

Partnerství v projektech

5

Platforma velkých rozvojových projektů, kde APRB vystupuje jako realizátor nebo poskytuje servis pro jejich přípravu a realizaci:
Vzdělávací a kulturní centrum - revitalizace kláštera v Broumově

Fundraising

8

Fundraising, tedy systematická činnost, jejímž výsledkem je získání finančních či jiných prostředků na obecně prospěšnou činnost, je od začátku nedílnou součástí práce Agentury pro rozvoj Broumovska.

Chyba
  • JFolder::create: Could not create directory

Aktuální zpravodajství z Broumovska

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. prosince

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. prosince

Oslava 6. narozenin Centra Walzel, Adventní trh v klášteře, galavečer boxu, koncert skupiny Krucipüs...

Oblastní nemocnice Náchod se dočkala magnetické rezonance

Oblastní nemocnice Náchod se dočkala magnetické rezonance

Těžká nákladní technika včetně jeřábu dopravila v úterý 10. prosince do náchodské nemocnice pětituno...

Plán zimní údržby v Trutnově

Plán zimní údržby v Trutnově

Technické služby Trutnov, s. r. o., připravily plán zimní údržby pro sezonu 2019/2020. Ten obsahuje ...

Mikulášskou zábavou ukončil klub seniorů Radost zase jeden rok

Mikulášskou zábavou ukončil klub seniorů Radost zase jeden rok

Na tomto spolku je několik zajímavostí: má nejvyšší věkový průměr členů, je zcela dobrovolný, nevybí...

Police vyhrála turnaj v Líbeznici. Gratuloval i Roman Šebrle

Police vyhrála turnaj v Líbeznici. Gratuloval i Roman Šebrle

V sobotu 7. prosince se v Líbeznici u Prahy konal kvalitně obsazený turnaj Xyladecor Cup 2019 pořáda...

Podzim 2013

Po náročném letním období, které v Broumovském klášteře proběhlo jako obvykle ve znamení zvýšeného zájmu návštěvníků a různých kulturních, společenských a vzdělávacích akcí pro ně připravených, nám pozvolna přišel podzim.

Zaměstnanci našeho projektu nyní dostali příležitost navázat na ty činnosti v rámci údržby, kterým nebylo možné se z důvodu vysoké návštěvnosti areálu v letních měsících věnovat. Jednalo se hlavně o různé zámečnické, zednické, malířské a natěračské práce v návštěvnicky nejvíce exponovaných částech areálu.

logo

Podstatnou částí náplně práce našich zaměstnanců byla v tomto období opět údržba zeleně. Zde se jednalo hlavně o sekání trávníků, vyžínání křovinořezy, práce s motorovou pilou, zastřihování keřů a živých plotů, péči o květiny a okrasné rostlinstvo, likvidaci plevele, čištění dlažeb a další. Zahájili jsme také přípravy Zahrady a Růžového dvora na pozvolna se blížící období vegetačního klidu. Sklízelo se ovoce, prořezávaly stromy, připravovaly k přezimování záhony a trvalky, hrabalo se listí.

Po celou dobu probíhají samozřejmě také další pracovní aktivity spojené s běžným provozem našeho sdružení, jako například práce spojené s přípravou různých akcí agenturou pořádaných, kde se jedná hlavně o různá stěhování a přípravu prostor, nábytku a techniky, úklidy a další.

Vzhledem k celkové vytíženosti a omezenému počtu zaměstnanců z důvodů vyšší nemocnosti byly práce mimo areál v tomto období omezeny.

DSCNc0489

DSCNc0499

DSCNc0506

DSCNc0601

DSCNc0604

DSCNc0637