Thursday 16.July 2020

Poslední aktualizace 2.03.2017 11:13

Agentura pro rozvoj Broumovska

pomáháme naplňovat Vizi Broumovska 2029

Jste zde: Fundraising - Víno, které pomáhá
Chyba
  • JFolder::create: Could not create directory

Víno, které pomáhá

Pod záštitou pana Petra Prokopa Siostrzonka, převora břevnovského a broumovského, pro vás Benediktinské opatství svatého Václava v Broumově, Vinařství Spielberg a Agentura pro rozvoj Broumovska společně připravili jedinečnou edici vín Selectio Monastica z odrůd Ryzlink rýnský 2010 a André 2007, pozdní sběr, suché.

logo_selectio_m2Posláním tohoto vína je pomoci získat finanční prostředky pro obnovu slávy a krásy Broumovského kláštera. Z každé zakoupené lahve vína bude věnován výtěžek ve výši 38 Kč na podporu Broumovského kláštera. Staňte se spolu s námi novými staviteli starých krás a získejte krásný dárek s vazbou na náš region.

vinoVína v limitované edici mají originální etikety nesoucí erb Benediktinského opatství sv. Václava v Broumově. Citlivou grafickou podobu jim bez nároku na honorář vtiskl skvělý broumovský grafik Jan Flieger.

Dáváte svým partnerům a zákazníkům jako poděkování za spolupráci tichá vína? Rádi byste podpořili činnost Agentury pro rozvoj Broumovska v projektech realizovaných v Broumovském klášteře?

Spojte příjemné s užitečným a darujete letos svým partnerům víno mající vztah právě k Broumovskému klášteru a podpořte naše úsilí o revitalizaci kláštera.

Cena jedné lahve vína je Vinařstvím Spielberg stanovena na 215,- Kč bez DPH. Za příplatek 12 Kč je možno lahve opatřit visačkou s logem vaší firmy. V případě odběru v balení po 6 ks od každého vína dáváme množstevní slevy: 5% nad 12 ks, 10% nad 36 ks.

Prodej a distribuci zajišťuje Klášter Broumov servisní s.r.o.. Objednávky zasílejte na   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo volejte na telefonní čísla 731 610 650 nebo 491 521 283. Děkujeme za pozornost věnovanou této nabídce a těšíme se na spolupráci.

Víno jako dar ve formě tichého vína je daňově uznatelným výdajem jako drobný reklamní a propagační dárek dle daně z příjmu (§ 25 odst. 1 zákona o daních z příjmu), tímto vzniká i nárok na odpočet DPH. Vězte, že
- víno jako dar každého potěší, upevňuje přátelské vztahy
- víno je výborné při jakékoliv příležitosti, soukromé či firemní akci, je univerzálním dárkem pro všechny situace
- s vínem prožijete neobyčejný zážitek skvělých chutí a příjemných prožitků