Tuesday 7.July 2020

Poslední aktualizace 2.03.2017 11:13

Agentura pro rozvoj Broumovska

pomáháme naplňovat Vizi Broumovska 2029

Jste zde: Fundraising - Dobročinný večer pro Broumovsko se koná 2. června 2017
Chyba
  • JFolder::create: Could not create directory

Dobročinný večer pro Broumovsko se koná 2. června 2017

Výborné jídlo, výběr nejlepších vín ze Salonu vín ČR, příjemný hudební doprovod a dobrá vůle každoročně doprovázejí tradiční Dobročinný večer pro Broumovsko. V pátek 2. června 2017 proběhne v Opatských sálech broumovského kláštera 14. ročník tohoto filantropického večera na podporu grantového programu „Máme rádi Broumovsko“.

Zábavný večer, jehož smyslem je snaha o společný rozvoj regionu, organizuje společnost Pro rozvoj Broumovska. Ochutnávku kolekce ze Salonu vín ČR svým odborným výkladem povede someliér Marek Babisz. Každý rok je součástí večera dražba zajímavých umělecký předmětů, obrazů, fotografií a hand-made výrobků v rámci tiché aukce. Ti nejodvážnější se mohou zapojit do aukce veřejné. Výtěžek z aukcí je věnován grantovému programu „Máme rádi Broumovsko“, který pomáhá projektům pro děti a mládež místních organizací či jednotlivců.

Na Dobročinný večer pro Broumovsko navazuje sobotní veřejná ochutnávka vín na nádvoří
a v zahradě broumovského kláštera - Vinum et Cetera. I s touto oblíbenou akcí se pojí doprovodný hudební program a příjemná atmosféra, kterou si přijíždějí vychutnat lidé z regionu i ze vzdálenějších míst.

DVPB 2017