Thursday 6.August 2020

Poslední aktualizace 2.03.2017 11:13

Agentura pro rozvoj Broumovska

pomáháme naplňovat Vizi Broumovska 2029

Jste zde: Fundraising
Chyba
  • JFolder::create: Could not create directory

Fundraising

Pozvánka na benefiční koncert Jaroslava Svěceného

Hudební festival Za poklady Broumovska odstartuje benefiční koncert houslového virtuosa Jaroslava Svěceného a kytaristy Miloslava Klause, který se uskuteční v pondělí 1. května 2017 od 18 hodin v sále Dřevník v zahradě broumovského kláštera.

Koncert symbolicky zahájí již 12. ročník hudebního festivalu Za poklady Broumovska, který ve dnech 1. 7. – 2. 9. 2017 přivítá v broumovských kostelích řadu významných umělců z oblasti klasické hudby.
Celý výtěžek koncertu bude věnován na podporu hudebního festivalu Za poklady Broumovska.

Program:

Nicolo Paganini: Sonáta č.1 - Introduzione, Allegro maestoso, Rondoncino. Allegro
Nicolo Paganini: Cantabile
Jaroslav Svěcený: Paganiniada
Nicolo Paganini: Duo č.6 a-moll - Romanze. Larghetto amabile, Polonese mosso
Mauro Giuliani: Menuet
Nicolo Paganini: Duo č. 10 d-moll - Andante sostenuto, Allegro spiritoso
Filippo Gragnani: Sonáta op.8 č.2 C dur - Adagio, Polacca. Allegro
Bedřich Smetana: Vzpomínka a Nevinnost
Gabriel Fauré: Pavana
John Williams: Main Theme (z filmu Schindlerův seznam)
Astor Piazolla: Ave Maria

Vstupné:

990 Kč / exkluzivní místo, podepsané CD a osobní setkání s Jaroslavem Svěceným

690 Kč / podepsané CD

290 Kč

www.zapoklady.cz

ZPB2017 logo

Dobročinný večer pro Broumovsko se koná 2. června 2017

Výborné jídlo, výběr nejlepších vín ze Salonu vín ČR, příjemný hudební doprovod a dobrá vůle každoročně doprovázejí tradiční Dobročinný večer pro Broumovsko. V pátek 2. června 2017 proběhne v Opatských sálech broumovského kláštera 14. ročník tohoto filantropického večera na podporu grantového programu „Máme rádi Broumovsko“.

Zábavný večer, jehož smyslem je snaha o společný rozvoj regionu, organizuje společnost Pro rozvoj Broumovska. Ochutnávku kolekce ze Salonu vín ČR svým odborným výkladem povede someliér Marek Babisz. Každý rok je součástí večera dražba zajímavých umělecký předmětů, obrazů, fotografií a hand-made výrobků v rámci tiché aukce. Ti nejodvážnější se mohou zapojit do aukce veřejné. Výtěžek z aukcí je věnován grantovému programu „Máme rádi Broumovsko“, který pomáhá projektům pro děti a mládež místních organizací či jednotlivců.

Na Dobročinný večer pro Broumovsko navazuje sobotní veřejná ochutnávka vín na nádvoří
a v zahradě broumovského kláštera - Vinum et Cetera. I s touto oblíbenou akcí se pojí doprovodný hudební program a příjemná atmosféra, kterou si přijíždějí vychutnat lidé z regionu i ze vzdálenějších míst.

DVPB 2017

Máme rádi Broumovsko

Rádi bychom vás informovali o projektech podpořených v programu Máme rádi Broumovsko.

Celý článek...

Víno, které pomáhá

Pod záštitou pana Petra Prokopa Siostrzonka, převora břevnovského a broumovského, pro vás Benediktinské opatství svatého Václava v Broumově, Vinařství Spielberg a Agentura pro rozvoj Broumovska společně připravili jedinečnou edici vín Selectio Monastica z odrůd Ryzlink rýnský 2010 a André 2007, pozdní sběr, suché.

logo_selectio_m2Posláním tohoto vína je pomoci získat finanční prostředky pro obnovu slávy a krásy Broumovského kláštera. Z každé zakoupené lahve vína bude věnován výtěžek ve výši 38 Kč na podporu Broumovského kláštera. Staňte se spolu s námi novými staviteli starých krás a získejte krásný dárek s vazbou na náš region.

Celý článek...

DMS Zahrada*

Podpořte projekt Zahrada* prostřednictvím DMS

Cílem projektu je především snaha o trvale udržitelný chod a fungování Zahrady* pro místní obyvatele, návštěvníky regionu, školy a zájmové organizace. Snažíme se, abychom toto unikátní místo i nadále mohli udržet přístupné široké veřejnosti nejen pro kulturní vyžití, ale i jako vhodné místo aktivit pro organizace zaměřené na práci s dětmi a mládeží k odpočinku. Může plnit různé funkce od hudební a kulturní, přes spolkovou, naučnou a zábavnou až po inspirující a odpočinkovou. Navštěvujte ji, odmění se vám!
 
Veškeré finanční prostředky, které budou díky veřejné sbírce a dárcovským DMS vybrány, budou použity výhradně a zcela na pokrytí nákladů spojených s chodem a fungováním Zahrady* v rámci veřejné sbírky Obnova klášterní Zahrady*, evidované u Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.
 
Možnosti podpory formou DMS:

Jednorázová podpora

Pro jednorázovou podporu zašlete SMS ve tvaru:
DMS(mezera)ZAHRADA na číslo 87 777
Cena jedné DMS je 30 Kč, ze které ZAHRADA obdrží 27 Kč. Potvrzení obdržíte formou SMS.  
 
Celý článek...

Strana 1 z 2